2014 Buzdolabı Resim Stickerları

2014 Perdeler tüm mekanların en vaz geçilmez gereksinimleri aralarında koltuk alır. Öncelikle evlerimizin tüm odalarında kesinlikle perdeler vardır. Enbaşta salonlar – üzere oturma odaları yatak odaları genç odaları – mutfaklar amaçlı kesinlikle perdeye gereksinim vardır.

Perdeler her geçen gün modellerinde değişiklikler göstermeye başlamıştır. Ama her süre her model perde amaçlı aksesuarlar kullanılmıştır. Perdelerde kullanılan aksesuarlar perdelerin şekillerine yönelik değişiklik göstermiştir. Tül perdelerin üst kısmına asılan yanlara gerçek bir araya gelen dekor perdeleri amaçlı yan duvarlara monte edilen metal aksesuarlar vardır. Perdeler bir kumaş bant ile bu metal aksesuarlara tutturulurdu. Bunların değişik süslemeleri olabilir bazılarının en başında kristal taşlar vardır bu kristal taşların değişik boyları – şekilleri mevcuttur. Çoğunlukla nitelik olarak sarı pirinç malzemenin üst kısmına saydam kristal görünümlü taşlar ile süslenirdi.bunların – olanları oval olanlarının yanında her modelin hem bir minik boyu hemde kocaman boyları bulurdu. Bireylerin zevkine yönelik bazen bir minik bir kocaman bazen de çift olarak kullanılırdı.

Şimdi ise bu toplama yöntemi belli bir süre değişmiş üstelik dekor perdelerde kullanılan saten veya tafta kumaşlarda dahi değişiklik olmuştur. Çoğalış bu kalın kumaştan yapılmış bulunan perdelerin yanında püskül perdeler kullanılmaya başlanmıştır.

#gallery-6
margin: auto;

#gallery-6 .gallery-item
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 50%;

#gallery-6 img
border: 2px solid #cfcfcf;

#gallery-6 .gallery-caption
margin-left: 0;

/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

Hacim olarak daha fit bulunan bu püskül perdeler belli bir süre daha değişik tokalar le toplanmaya başlandı. Hemen kullanılan bu perde aksesuarları saç tokasını andıran tarzda kocaman yuvarlaklar veya ovaller olabilmektedir . Bunların partner özelikleri hepsinin etrafının taşlarla süslü olmasıdır. Bununla Birlikte çoğalış perdelerin hepside toplanmıyor yanda bir araya gelen perde modasının yerini yere civarı düz inen daha dar perdelerden oluşmaya başlismi. Elbette bu perdeleride süslemek amaçlı birşeyler lazımdı bu seferde tavandan sarkan süsleme yeni sezon modelleri kullanılmaya başlandı. Bunlarda rengarenk boncuklar simli püsküller – oymalı metal aksesuarlar kullanılmaya başlandı. Bu stil aksesuarlarda uzunluk veya kısalık benzeri farklılıkların yakınında metallerdeki büyüklük küçüklük farkıda vardır. Yalnızca püsküller ile süslenen perde modelleride vardır.

2014 Buzdolabı Resim Stickerları

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s